perde-cicegi

Perde Çiçeği

Perde Çiçeği

perde-cicegiTürü: Kumaş
Renk: Gülkurusu, krem
Ekstra Malzemeler: Kordon

Çiçekler hayatımızın her alanına girmiştir. Canlı çiçekler her kesimden insanın beğenisini toplamaktadır. Ama bir süre sonra solması ve canlılığını yitirmesi insanları yeni arayışlara sokmuş ve böylelikle yapay çiçekler yapılmaya başlanmıştır. İlk olarak el emeği ile yapılan bu çiçekler daha sonrasında fabrikasyona dönmüş ve artan talepleri karşılamıştır.

Bu gün sizlerle paylaşacağımız perde çiçeği. Bu çiçeklerin birçok çeşidi ve rengi var ama sizlerle paylaşacağımız gülkurusu ve krem renkleriyle yapılmış olan modelimiz. Buradaki modelimiz tamamen el yapımı olup kumaşın şekillenmesiyle elde edilmiştir. Bu resimdeki hale gelebilmesi için birçok aşamadan geçmiştir. Genel olarak beğeni toplayan gül modeli kullanılarak hazırlanan perde çiçeğimiz yine güle en çok yakışan renkler tercih edilerek hazırlanmıştır. Kullanılan güller bir bir yapıldıktan sonra toplanılıp bir araya getirilmiş ve sarılmıştır. Kordon kullanılarak perdelere bağlanması konusunda kolaylık sağlanmıştır. Perde çiçeklerimiz kullandığınız perde rengine ve kumaşına göre hazırlanmaktadır. Perdenin perde-cicegi-modelikumaşları kullanılarak hazırlanan perde çiçeklerinde renk sorunu yaşanmıyor ve uyum mükemmel oluyor.

Bu ürünümüz perdeler için özel tasarlanmış olup sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizlerde yorum ve önerilerde bulunarak bizlere katkı sağlayabilir hazırlayacağımız yeni ürünlerde yardımcı olabilirsiniz. Resimlerinizi paylaşarak iletişime geçebilir ve sizlerin sunumunu diğer kişilerin beğenisine sunabiliriz. Mutlu günler dileriz.

Bu makale Güzeldere Çiçekçilik tarafından yazılmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Perde Çiçeği” için 10 cevap

 1. Fatma diyor ki:

  Elinize sağlık perde çiçeği çok güzel olmuş.

 2. Betül diyor ki:

  Güzel perde çiçeği ama farklı modeller pek yok. Yeni çalışmalar bekliyoruz.

 3. Ayşe diyor ki:

  Çok güzel begendim

 4. Selda diyor ki:

  Böyle perde çiçeği olduğunu bilmiyorum, çok güzel olmuş

 5. Hülya diyor ki:

  Perdelere uyumlu renklerle yapılıyor bunlar epeydir var, bende severek kullanıyorum.

 6. Nurşen diyor ki:

  Perde çiçeğiniz çok güzel farklı modelleriniz var mı ,

 7. Aysun diyor ki:

  çok şık perde çiçeği, başka modellerinizde olacaktır diye bekliyorum

 8. Asiye diyor ki:

  perde çiçeğinizi oldukça beğendim acaba başka modellerinizde olacak mı diye bekliyorum

  • Priest diyor ki:

   You force have posted some excellent ram by the topic, are you preparing to do a FAQ facing this deliver inside the impending, as i’ve some a large amount extra questions that may be contnnvioeal to other readers.

  • Iain and Gary,Great advice. Worthwhile for all aspiring authors for sure.I think that the writer also needs to do their homework in terms of making sure they agent/editor works in the genre, and is accepting submissions. Once those criteria are met, be absolutely certain to follow the submission guidelines.Thanks for the great article, guys.George

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>