tablo-dekorasyonu

Tablo Dekorasyon

Evlerinize Tabloların Zarafetini Getirin

Dekorasyon konusunda vazgeçilmez aksesuarlardan biri de Şüphesiz tablolardır. Bir evin dekorasyonunda tablolar ve Aynalar göz ardı edilmeyecek kadar önemlidir. 2016 ev dekorasyonları marsala rengi tablolarla ön plana çıkıyor. Özellikle açık renk duvarlarda mükemmel bir şıklık ve Zarafet ön plana çıkıyor. Koyu renkli döşemeler ve ahşap mobilyalarla tabloların oluşturduğu kompozisyon görülmeye değer. 2016 dekorasyon modasının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan tabloların kullanılacak duvarların açık renk olması daha doğrusu açık krem renginde olması tabloları daha çok ön plana çıkarıyor.

Nasıl Tablolar Seçmeliyim

Tabloların altına yerleştirilen metal krom sehpaları üstüne Okyanus manzaraları ile süslü metal çerçeveli tablolar ve sehpaların üstüne yine cam kavanozlar yerleştirerek mükemmel kompozisyonlar yakalayabilirsiniz. Bu dekorasyon sanki evinizde bir resim sergisi açmışsınız gibi sanatsal bir algı oluşturuyor. Evlerinizin en önemli bölümlerinden biri olan holünüz yeterince uzun ise metal çerçeveli tablolarınızı karşılıklı olarak yerleştirebilirsiniz. Ayrıca Oturma odasında da mutlaka Okyanus deniz manzaralı Engin manzaralar içeren ve insana görüşte ferahlık veren temaları işleyen tabloları kullanabilirsiniz. Bin bir türlü farklı desende renkleri biçimde ahşap ve metalik olarak üretilen tablo çerçeveleri seçerek evinize ve dekorasyonunuza uygun çerçeveler seçebilirsiniz. Seçeceğiniz tabloların çerçevelerinin evlerinizin duvar rengi ile uyumlu olması gerekiyor. Buradaki uyumdan kastımız açık renk duvara açık renk çerçeve tablo değil tam tezat oluşturacak bir kompozisyon seçmektir.

Renklerde Tezat Oluşturun

Açık duvar rengi yılın modası olduğuna göre tablo çerçeveleri de koyu ahşap seçilmelidir. Çılgın duvar modası olan siyah renk kullanıyorsanız tablolarınızın mutlaka krom ve gümüş renk işlemeli olması gerekir. 2016 mobilya ve dekorasyon konusunun en önemli aksesuarlarından biri olan tablolar ve Aynalar Bu yıl Metal çerçevelerle süsleniyor piyasada bulunan taş tablolar goblen tablolar metalik tablolar ahşap tablolar kanvas tablolar hard board tablolar poster tablolar ve yağlı tablolar en çok kullanılan dekorasyon aksesuarları olarak yerini aldı. Duvarlarınız boşsa hemen size hoşluk ve esenlik verecek tablo arayışına çıkabilirsiniz. Hol ve oturma odalarınızı sergiye çevirebilirsiniz.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Tablo Dekorasyon” için 5 cevap

 1. Selin diyor ki:

  Harika tablolar evin havasını mutlaka değiştirecek türdeler. Özellikle kış temalı tablolar çok hoşuma gidiyor.

 2. Fatma diyor ki:

  Evimde her zaman deniz manzaralı bir tablo istemişimdir. Deniz manzaralı tablo evi çok ferah gösteriyor.

 3. Hatice diyor ki:

  Tablo zevk meselesidir, ben canlı tabloları seviyorum. Tabi haliyle evimde de o tarz tablolar yer buluyor.

 4. Akif diyor ki:

  Tablolarda renklerle tezat oluşturup belli bir kontrast yakalanması bence de önemli. Hatta bu tezat seçilecek çerçeveye kadar taşınabilir. Canvas tablolarda çerçeve çok tercih edilmese de diğer tablo çeşitlerinde tabloyu öne çıkarabilmek amacıyla bunun önemli bir detay olduğunu düşünüyorum. Çerçeveyi bence duvar renginden çok tablodaki renk dağılımına göre seçmek daha iyi olur.

 5. Hakan diyor ki:

  Tablo bir evde olmazsa olmaz bana göre. Ben özellikle 3 boyutlu tabloları çok seviyorum. Şuan ismini hatırlayamadım ama anlatmak istediğim tablo; içinde gerçek eşyaların kullanıldığı tablolardır. Bayılıyorum onlara. Ayrıca yukarıdaki tablolarda bi harika.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>