yatak-odası

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odaları dekorasyonu belki de evlerin en önemli dekorasyonu sayılabilir. İnsanlar rahat etmek istedikleri yaşam alanlarında en çok yatak odalarında rahat etmek isterler. Bu nedenle yatak odalarının rahatlığı çok önemlidir. Bin yıllar öncesinden Çinli bilgeler tarafından ortaya atılan Feng Shui felsefesi ile yatak odalarınızı hem sıcak hem de rahat hale getirebilirsiniz. Nerdeyse 5000 yıl öncesine dayanan bu bilgeliği yatak odalarına getirmek için birkaç püf noktayı bilmek yeterlidir.

Yatak Odaları Nasıl Olmalıdır

Feng Shui yatak odalarını dizayn ederken bazı önemli ve kolay uygulanır öneriler sunuyor, bunlar arasında yatak odalarından elektronik cihazları uzak tutmak, eşyaların ikili olarak seçilmesi ve yerleştirilmesi, doğa temalı tabloların yatak odalarını süslemesi, yatarken ayakların kapı tarafında olmamasına ve böylece aşk enerjisinin engellenmemesine dikkat edilmesi gibi öneriler var. Bu öneriler yaşam enerjisinin sorunsuz ve engelsiz akışını sağlamakla ilgilidir.  Örneğin yatağın sıkışık olması dar yatak odaları için sorundur. Bu tip odalarda rahat enerji dolaşımı sağlanamaz. Yatak odasında TV barındırmak da enerjiyi sömüren yollardan biridir.  Yatak odasında ölü sararmış bitkiler varsa onların odadan uzaklaşması gerekiyor.

Feng Shui Ne Anlatıyor

Yaşam enerjisinin pozitife çevrilmesi ve negatif enerji kaynaklarının yaşam alanlarından uzaklaştırılması Feng Shui felsefesinin temelini oluşturur. Daha iyi bir yaşam için arayışlar ve çözümler barındıran Feng Shui felsefesini yaşam alanlarınıza uygulayarak evlerinizde daha çok rahatlayabilirsiniz. Dinlenmek ve zinde uyanmak için yatak odalarınızı da Feng Shui felsefesine göre ayarlamanız daha fazla rahatlamak ve dinlenmek için ve partnerinizle daha sıcak anlar yaşamak için gereklidir. Mesela çok aşırı parlak ışık yerine loş ışık hatta mum aydınlığında renkli ışıklı avizeler enerjinize pozitiflik katar. Eşler kendi ailelerinin resimlerini yatak odalarından uzak tutmalıdır. Yatak odalarını dekore ederken kırmızı ve kırmızı tonlarını kullanmanız ilişkilerinize daha fazla sıcaklık katacaktır. Cep telefonu dahil EM dalga yayan tüm elektronik cihazları yatak odalarınızdan uzaklaştırırsanız pozitif enerji akışına izin vermiş olursunuz. Bu tip ufak ve göze çarpmayan değişimleri uyguladığınızda değişen ve artan pozitif enerjinizin hayatınızı nasıl daha olumlu etkilediğini hissedeceksiniz.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>