karatay-diyeti

Karatay Diyeti

Karatay Diyeti Nedir

Kalp ve damar cerrahisi alanında Profesör olmuş Canan Karatay hazırladığı diyet programı ile insanlarının ömürlerinin daha uzun olmasını ve daha sağlıklı yaşamalarını amaçlıyor. Karatay karatay-diyetiDiyeti ömür boyu uygulanabilecek sağlıklı diyetlerin başında geliyor. Bu alanda başarıya imza atan Canan Karatay Karatay Diyeti listesi kendisinin de söylediği gibi bir diyet değil de tam bir yaşama biçimi olarak görülebilir. Karatay Diyeti listesi sayesinde yavaş yavaş kilo verip Sağlıklı olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Verdiğiniz kiloları geri almamak ise ayrı bir mutluluk olacak. Sizlere vereceğimiz Karatay Diyeti listesi hakkındaki bilgilerle sağlıklı ve ömür boyu kullanabileceğiniz Karatay Diyeti hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Ne yiyeceğinizden çok neler yememeniz gerektiğini bir kez daha hatırlayıp sağlıklı besinlerin ve yapay besinlerin arasındaki önemli farkı ayırt edebileceksiniz.

Karatay Diyeti

Bu diyeti kullanma amacınız kilo vermek ve formunuzu korumak ise Karatay Diyeti tam size göre bir diyettir. Sizin hedeflediğiniz kiloya varıncaya kadar uygulama imkanınız vardır. Karatay Diyeti listesi yağ yakımını hızlandırır ve hormonların düzenlenmesi sağlanarak sağlıklı olarak ve kararlı şekilde kilo kaybetmenizi sağlayacaktır. Karatay Diyeti listesi son derece sade ve organik bir listedir. Diyetin esasına odaklandığınızda şeker ve ekmek kullanımının kesinlikle yasaklandığını görebilirsiniz. Karatay Diyeti kullanmaya niyetlenenlerin alışkanlık yapan şeker ve ekmek tüketimini tamamen terk etmesi gerekiyor. Az yemek ve erken akşam yemekleri yemek, leptin hormonunun rahat çalışması için gereklidir. Leptin hormonu mide 6 saat aç kaldığında depolanmış yağları vücuttan alarak harcamayı sağlayan süreçleri tetikler. Yemek öğünlerinizin arasını 6 saatten fazla tutarsanız leptin hormonu devreye girer. Bu nedenle bol su içmek ve akşam yemeklerini erken ve az yemek çok önemlidir. Ayrıca insülin direnci olan insanlar için de insülin direncini kıran başarılı bir diyet olan Karatay Diyeti ile kilo vermeme problemi tamamen ortadan kalkacak. Karatay Diyeti için yüksek bir moral ve motivasyona ihtiyacınız olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor. Çünkü alışılagelmiş besinleri terk etmek o kadar kolay olmayabilir. Bunun için yüksek bir irade ortaya koymak gereklidir. Diyeti ikinci gün bırakmak moralinizin daha da bozulmasına neden olabilir. O nedenle tam karar vermeden diyete başlamamak en iyisidir.

Egzersiz Yapılacak Mı?egzersiz

Her diyette olduğu gibi kalori harcamayı hızlandırmak için Karatay Diyeti de tempolu yürüyüşler yapmanızı önerir. Böylece metabolizma hızlanmış olur ve vücuttan toksinleri daha hızlı atarsınız. Ayrıca vücut sistemleri daha kararlı çalışır ve kilo verme süreci hızlanmış olur.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>