yağlı-kahve

Yağ Yakmanın Yeni Yolu

Yağ Yakmanın Yeni Yolu

Hanımlar ve beyler fazla kilolarından haklı olarak şikayetçi olanlar, yağ yakmanın farklı kolay bir yöntemi var. Kilo vermek için yoğun egzersizler yapmak ve aç kalmak gerekli değil. Zayıflamak için uyguladığımız tüm programlarda temel amacımız metabolizmamızı hızlandırmak ve az yiyerek daha az enerji almak; böylece vücudun ihtiyacı olan enerjiyi depoladığı yağlardan tedarik etmesini sağlamak temel prensiptir. Yağ yakmak ve kilo vermek aslında sanıldığı kadar zor bir süreç istemiyor. Dave Asprey isimli bir zat Diet isimli bir kitap yazmış ve bu kitapta anlattıklarına göre, metabolizmayı hızlandıracak ve yağ yakmayı sağlayacak kolay rahat bir yol var.

Kolayca Kilo Vermek

Hem de egzersizlerle ve az yemekle elde edilen sonuçlar kadar iyi sonuç veren bu yönteme göre; içilen kahvenin için 2 kaşık Hindistan cevizi yağı eklemek yeterli imiş. Dünya şimdi bu konuyu konuşuyor. Zayıflamak için kısa yolları tercih eden insanlar için yeni ve ilginç bir yol olan yağlı kahve içmekle her gün ilave 200 kalori yakılmış oluyor. Ama Hindistan cevizi yağı olması şart… Bunun nedeni hem metabolizmayı hızlandırması hem de tok tutması.

yağlı-kahveYağlı Kahve ile Zayıflamak

Yağlı kahve içerek zayıflamak çok yeni bir yöntem! Ülkemizde çok az kişinin bildiği bu yöntem Hindistan’da uygulanıyor. Bu kahve tek başına zayıflatmaya yetmese de tok tutmak ve metabolizmayı çalıştırmak ve 200 ek kalori harcatmak gibi çok önemli işler yaparak zayıflama-kilo vermek isteyen insanlara yardımcı oluyor. Bu yöntem hem yeni hem de zararsız bir yöntem olduğu için spor yaparak kilo vermek isteyenlerin dikkatini cezbetmeli diye düşünüyoruz.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Yağ Yakmanın Yeni Yolu” için bir cevap

  1. Betül diyor ki:

    Kahve bolca içiyoruz ama hindistan cevizi koymak pek iyi bir fikir değil gibi geldi 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>