el-yapimi-gelin-buketi

El Yapımı Gelin Çiçeği

El Yapımı Gelin Çiçeği

Türü:  Kumaş
Renk: Krem
Ara Malzemeler: İnci ve şeffaf renkli borular
Tutma Yeri: Tül ile kaplama
Ekstra Malzemeler: İnci türleri ve tül

Her geçen gün yeni anlayışlar ve modeller çıkmaktadır. Bir yandan el emeği göz nuru ürünler azalmakta artık fabrikasyon ürünler tercih edilmekte bir yandan da ucuzculuk anlayışı ile hareket eden günümüz insanları artık bunu teşvik etmektedirler. Hala eskilere özlem duyanlar bir nebze olsun özlemlerini giderebilmek için arayışlara girmekte ve ölmeye yüz tutmuş meslekleri canlandırmaya çalışmaktadır. Bir şekilde gelecek sonu uzatmaya çalışmaktadırlar.

Bu modelimizi bu kadar uzun bir giriş anlatmamızın sebebi el emeği oluşudur. Kumaş olarak alınan ham malzemeyi kolalamak yani önce sertleşmesini sağlamak sonra kesmek ve en sonda da ütü yardımıyla şekil vermek oldukça zahmetli ve aşamalı bir iştir. Şu anda hazır ithal edilen çiçekleri bukete dönüştürmek haliyle epey kolaylamıştır. El yapımı gelin çiçeğimiz de krem rengini kullandık ve çiçek modeli olarak da gül ile zambağı seçtik. Bunu yaparken bol miktarda sim kullandık. Aynı şekilde el emeği ile hazırladığımız takılı inciler modelimizi güzelleştirmektedir. Bu resimlerdeki el yapımı gelin çiçeğimiz özel siparişlerde özel müşterilere yaptığımız modeldir. Sıradanlıktan çıkardığımız modelimizde şık ve zarif bir görünüm elde ettik.

Özellikle gelinlik ile kullanılmaya müsait olan el yapımı gelin çiçeği dekoratif amaçlı mutlaka kendisine yer edinecektir. Bu modelimizi özellikle nostaljiyi sevenler ve klasik düğünü seçenler tarafından tercih edilmektedir. Detaylardan anlaşılacağı üzeri dikkatlerini üzerine çekmekte zorlanmayacak bir modeldir. Kullanılan yapraklarda aynı şekilde silmenmiş ve ince uzun borularla da tatlı renkli görünümler elde edilmiştir.

El yapımı gelin çiçeğimizin tutma yeri tül kullanılarak yapılmıştır. Yine aynı şekilde sarkan yerlerde de tül tercih edilmiştir.

Bu modelimizi sizlere tavsiye ederken her türlü görüş, öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz. Mutlu günler dileriz.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“El Yapımı Gelin Çiçeği” için 9 cevap

 1. Buse diyor ki:

  Sade arayanlar için birebir

 2. Şengül diyor ki:

  klasik çicek sevenler için gerçekten güzel ama ben daha çok mor ağırlıklı çicekleri seviyorum

 3. ayşe diyor ki:

  diğer çiçekler gibi buda el yapımı göz nuru

 4. Selen diyor ki:

  el yapımı olması ilgimi çekti

 5. derya diyor ki:

  çiçek etrafına ince boncuk borular güzel olmuş

 6. Sevtap diyor ki:

  Çok hoş duruyor

 7. Nuriş diyor ki:

  Ben geyet başarılı buldum ellerinize sağlık

 8. Muala diyor ki:

  Dehşet bir şeymiş :))

 9. Andaç diyor ki:

  Baya elit bir görüntüsü var 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>