pudra gelin çiçeği

Gelin Çiçeği 24

Gelin Çiçeği 24

Türü: İthal kumaş
Renk: Pembe, pudra, krem
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı tür ve ebatlarda yaprak
Tutma Yeri: Kurdele ile sarılı, inci yapıştırmalı
Ekstra Malzemeler: Doğal rafya ile sarılabilir, tercihen organize türü kurdele ile yapılabilir

 

Uzun bir aradan sonra yaz sezonuyla birlikte yeni modellerimizin tanıtımına başlayalım istedik. Bu modellerimiz 2017 gelin çiçeği modelleri ile 2018 de kullanılacak olan yeni model gelin çiçeği harmanlamalarından oluşacaktır. Her geçen yıl yeni modeller ve yeni tarzlar çıkmaktadır. Yaklaşık üç dört yıllık ithal kumaş gelin çiçeği serüveni tüm hızıyla devam ederken yer yer klasik modellere özlem artmakta ve talep gelmektedir. Çin üzerinden ithal edilen gelin çiçeği türlerini bizler harmanlamakta ve sizlerin beğenisine sunmaktayız. 40 yıla yakın deneyimimizi ve el emeğimizi sizlerin istekleriyle harmanlamakta ve beğeninize sunmaktayız.

Gelin çiçeği modelleri arasında özellikle pudra tonlarına rağbet gün geçtikçe artmaktadır. Zevkler ve renkler tartışılamaz ancak genel olarak bayanların beğenisi alan pudra tonları hemen hemen tüm çiçek modellerinde albenisiyle beğenilere çıkmaktadır. Bu gün bahsedeceğimiz modelimiz gelin çiçeği modeli 24. Bu modelimizde pudra kısmen pembe ve krem renklerine yer vermekteyiz. Pudra ve pembe tonajlarında kullandığımız çiçekler tür olarak bazen küçük şakayık bazen de kayısı gülü olarak geçmektedir. Bu model çiçekler oldukça tatlı görünmekte olup 2018 gelin çiçeği modelleri arasında oldukça ön plana çıkacaktır. Kayısı gülü iç kısımdaki tohumları ve dış kısımdaki kumaş bütünlüğü ile oldukça tatlı görünmektedir. Bu renkleri daha da ön plana çıkaracak olan krem rengine de yer vererek güzel bir uyum yakaladık. Aynı türde kullandığımız çiçekler sayesinde hem şık hem de güzel bir görünüme ulaşan gelin çiçeği modelimiz genel olarak beğeni toplamıştır. Çiçek dışında az miktarda kullandığımız yeşillikler gelin çiçeğimize doğallık katmaktadır.

Gelin çiçeği 24 modelimizin tutma yerini saten türü kurdele ile sararak oluşturduk. Üzerine inci yapıştırarak şık bir görünüm elde ettik. Bu tarzın yerine doğal rafya ya da hasır ip kullanarak da güzel bir görünüm elde edilebilir.

Sizlerin hayal gücü ve bizlerin deneyim ve emeği ile oluşturulan modellerimize yorum yaparak bizlere destek olabilir ve fikir verebilirsiniz. Her türlü yorum ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Mutlu günler dileriz.

Bu makale Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

pembe gelin çiçeği 2018 gelin çiçeği modelleri

 

 

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>