lavanta-gelin-cicegi

Lavanta Gelin Çiçeği

Lavanta Gelin Çiçeği

Türü: İthal kumaş lavanta
Renk: Lila, beyaz, pembe
Tutma Yeri: Lifli ip ile sarılı, lavanta ve kurdele ekli
Ekstra Malzemeler: Organize kurdele, lifli ip

Sanırım aramızda lavantayı sevmeyen yoktur. O kadar hayatımıza işlenmiş ki lavantadan birçok ürün elde etmeye çalışıyoruz. Her haliyle insanların beğenisini topluyor ve uzun yıllar toplamaya da devam edecektir.

Bu gün sizlerle gelin çiçeği modellerimizden biri olan lavantayı tanıtacağız. Üç rengin buluşmasında çok koyu ton olan ve maviye çalan renkleri tercih etmeyerek tatlı bir görünüm elde ettik. Gelin çiçeğimizde sadece lavanta kullanıldı ve renk olarak lila, beyaz, pembe tercih edildi. Tatlı ve yumuşak renklerle oluşturduğumuz lavanta gelin çiçeğimiz oldukça beğeni toplamakla birlikte sadece evlilik aşamasında değil dekorasyon amaçlı da oldukça rağbet görmektedir. Açık renkli bir salonunuzda beyaz ve ya eskitme türü bir vazo içinde mükemmel bir görünüm elde ediliyor.

Lavanta gelin çiçeğimizde ara malzemelere yer verilmemiştir. Sadece dal şeklinde kullanılan lavantalar ile bütünlük ve doğallık sağlanırken kibar ve zarif duruşu ile de ele büyük gelmemektedir. Gelin adaylarımıza lavanta gelin çiçeğimizi şiddetle tavsiye ediyoruz aynı zamanda düğünden sonrası içinde mükemmel bir hatıralık çiçeğiniz olacak ve kendine salonunuzda mutlaka yer bulacaktır.

Gelin çiçeğimizde tutma yeri doğal lifli ip ile sarılarak doğallıktan ödün verilmeden yapılmıştır. Ayrıca görülebilecek şekilde tutma yerine yapıştırılan küçük lavanta ile de bütünlük sağlanmıştır. Kurdele kullanımında tatlılığın devam etmesi için organize kurdele seçilmiştir. Renk olarak uyumlu kullanılan kurdelemiz çiçeğimize ayrı bir güzellik katmıştır.

Lavanta gelin çiçeğimizi şiddetle tavsiye ederken sizlerinde deneyimlerinizi ve yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz. Mutlu günler dileriz.

Bu makale Güzeldereçiçekçilik tarafından kaleme alınmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Lavanta Gelin Çiçeği” için 2 cevap

  1. Melis diyor ki:

    lavanta gelin çiçeğimiz rengi insanın içine gösteriyor sanki bakması bile zevkli

  2. Büşra diyor ki:

    tam aradığım tarz ellerinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>