mor-lavanta-gelin-cicegi

Mor Lavanta Gelin Çiçeği

Mor Lavanta Gelin Çiçeği

Türü: İthal kumaş lavanta
Renk: Mor
Tutma Yeri: Hasır ip ile sarılı, lavanta ve kurdele ekli
Ekstra Malzemeler: Organize kurdele

Lavantalar insanları adeta büyüleyen ve kokusuyla her kesimden insanların beğenisini toplayan çiçeklerdir. Her rengi ayrı bir güzelliktedir. Son zamanlarda gittikçe artan talepler lavantanın ne kadar değerli olduğunu göstermektedir. Haliyle durum böyle olunca yapay lavantalar üretilerek insanların beğenisine sunulmuştur. Özellikle dekorasyon amaçlı kullanılan lavantalar gelin çiçeği olarak da çok rağbet görmektedirler. Ayrıca lavantaları nişan, kına gibi günlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu gün sizlere bahsedeceğimiz model mor lavanta gelin çiçeği. Her rengini sevdiğimiz lavantaları bu sefere tek renk tercihiyle kullandık. Böylece lavanta demeti halinde topladık. Dokusu kumaş olan lavantalar alt kısımdaki yapraklarla mükemmel görünmektedirler. Birkaç çeşidi olan lavantaların kumaş dokusunda olanları daha fazla beğeni topladığı için buketimizde bunu kullandık. Mor lavanta gelin çiçeğimizin tutma yerinde hasır ip kullanarak sardık. Daha sonrasında mor ve krem renklerinde organize türü kurdeleleri kullanarak bağladık ve üzerine bir adet lavanta yapıştırdık. Bu şekilde bütünlüğü sağladık ve gayet şık bir görünüme ulaştık.

Mor lavanta gelin çiçeği modelimizi lavanta sever herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. Bütün kullanım amaçlarına hizmet eden bu modelimiz özellikle vintage tarzını sevenlere ve açık renk mobilya kullananları dekorasyon amaçlı önermekteyiz. Mutlu günler dileriz.

Bu yazı Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Mor Lavanta Gelin Çiçeği” için 5 cevap

 1. Akif diyor ki:

  Güzel bir gelin çiçeği. Görselliği kokusuyla da birleşince, beyaz gelinliğin önünde güzel ve akılda kalıcı bir görüntü oluşturacaktır.

 2. Hülya diyor ki:

  muazzam bir çicek 😀

 3. Arya diyor ki:

  LAvanta değişik bir tercih ama etkileyici

 4. Enise diyor ki:

  Kır düğünü isteyen bir kız olarak buna bayıldım.

 5. Remile diyor ki:

  Çok güzel ama aşık oldum 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>