gelin-buketi

Nişan Gelin Çiçeği

Nişan Gelin Çiçeği

Türü:  İthal kumaş
Renk: Çok renkli
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, küçük çiçekler, cipso türleri
Tutma Yeri: Krapon kâğıdı ile sarılı
Ekstra Malzemeler: Tercihe göre doğal rafya, renkli şifon ve saten kurdeleler

İnsanların belki de hayatlarına yeni bir yol çizdikleri en önemli günlerden biridir nişan. Artık nişan alınmıştır ve hayatlarını paylaşacakları hedef vurulacaktır. Haliyle düğün ile bu tamamlanacaktır. Bu güzel adımınızda size eşlik eden güzel insanlarla mutlu olurken, ortamınızı renklendirecek eşyalara da önem vermeniz gerekmektedir.

Bu gün sizlerle nişan gelin çiçeğinden bahsedeceğim. Nişan gelin çiçeği modelimiz çok karma renklerden oluşmaktadır. Harmanladığımız çiçek türlerinde de çeşitliliği baz aldık. Özellikle gülün her türlüsüne yer verdik, tomurcuk, fındık, açık ve kapalı güller kullandık. Nişan gelin çiçeği renkli kıyafetleriniz ile uyumlu olacak ve aynı zaman da düğününüzde de kullanabileceğiniz bir çiçeğe sahip olmuş olacaksınız. Nişan gelin çiçeğinde, şakayık modeli çiçeğe de yer verdik. Karmaşıklık duygusu oluşturmadan bir bütünlük içinde derlediğimiz nişan çiçeği modelimizde bol miktarda küçük tomurcuklar kullandık.

İlk görüşte oldukça beğeni toplayan bu modelimizde tutma yeri müşterilerimizin tercihine göre doğal rafya ya da kurdele ile yapılıyor. Resimdeki örnekte sadece krapon kâğıdı ile sarılı hali mevcut. Nişan gelin çiçeğimizi sizlere önerirken yorum ve deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz. Mutlu günler dileriz.

Bu yazı Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Nişan Gelin Çiçeği” için 4 cevap

 1. songüll diyor ki:

  görselde gözüktüğü gibi çiçek burada da ev için kullanabilen tarzda

 2. Cemre diyor ki:

  Nişan için çiçek kullanmayı düşünmüyordum amaa bu çiçekle birlikte böyle bir fikir edinmiş oldum :))

 3. Emel diyor ki:

  Bayıldım ya bunu alacağım 🙂

 4. Fahrünissa diyor ki:

  Çiçek çok güzel bunu sipariş edeceğim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>