nişan seti

NİŞAN SETİ 4

NİŞAN SETİ 4

Her geçen gün çiçek modelleri değişmektedir. Yeni modeller çıkmakta ve taleplere göre hazırlanmakta. Günümüzde doğal çiçekler kadar olamasa da yapay çiçekler doğal çiçeklere en yakın görünüş verilmekte ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Lateks türü çiçekler yerini ithal kumaş türü çiçeklere bırakmaktadır. Günümüzde hemen hemen her türden yapay çiçekler üretilmekte ve sizlerin tercihine sunulmaktadır. Duygu halimizi anlatan ve en önemli anlarımıza eşlik eden çiçekler her zaman olduğu gibi şuanda da beğenilmekte ve hediye olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Bizler de çiçekleri sizler için tasarlamakta viz sizlerin beğenisine sunmaktayız. Gelin çiçeği modelleri, gelin aksesuarları, damat yaka çiçeği ve düğün aksesuarları gibi birçok alanda sizlere alternatifler sunmaktayız.

Bu gün bahsedeceğimiz modelimiz nişan seti 4. Bu modelimizde genel olarak ortanca türü çiçek kullanılırken renk olarak mor, krem ve sarımsı rengi tercih ettik. Ortancalarda açık mor ve koyu mor ayrıca krem rengini kullanarak görselliği kuvvetlendirdik. Nişan tepsisinde cam kullandık ve etrafını altın sarısı taşlarla süsledik. Ayrıca görselliğe güç katması açısından kurdelelerde de altın sarısı rengini kullandık. Makas süslemesi ve yüzük yükseltici süslemesinde de aynı şekilde kurdelelere yer verdik.

Gelin çiçeği modellerinde bahsettiğimiz bu gelin çiçeğini set içinde kullanarak buna uyumlu taç yaptık. Gelin çiçeğinde doğal rafyaya yer verirken taç modelimizde ise hasır ipine yer verdik. Oldukça güzel görünen ve doğallıktan rüzgar estiren bu nişan setimizi sizlere tavsiye ediyoruz. Üzerinde yapmak istediğiniz değişikliklere yer verebiliriz ve ayrıca modelleri sizlere özgün yapabiliriz. Sizler de yorumda bulunarak bizlere destek verebilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

Bu makale Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

 

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“NİŞAN SETİ 4” için bir cevap

  1. Hüner diyor ki:

    Bu set çok güzelmiş. bayıldım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>