nostalji-gelin-cicegi

Nostalji Gelin Çiçeği

Nostalji Gelin Çiçeği

Türü: Kumaş
Renk: Mor, somon, krem
Ara Malzemeler: Farklı ebatlarda yaprak ve cipso
Tutma Yeri: Doğal rafya ile kaplama
Ekstra Malzemeler: Bukete uygun kurdele, doğal rafya

Eskilere özlem tarihin her evresinde olmuştur. Bu eskinin çok iyi olduğundan değil insanların yaşları ilerledikçe gençliğini özlemesindendir ya da kaybettikleri güzel günleri geri getirmek istemesindendir. Nostalji her haliyle insanları kendisine çekmektedir.

Bu gün sizlere tanıtacağımız modelimiz nostalji gelin çiçeğimizdir. İsminden de anlaşılacağı gibi eskiden yapıldığı gibi el emeği göz nuru olmasıdır. Kullanılan çiçekler ithal olmayıp tamamen kumaşın şekil verilerek yapılmasıyla oluşmuştur. Renk olarak mor, krem ve somon kullanılmıştır. Açık gül ve erengül türü kullanılarak yapılan gelin çiçeğimizde iç aparatları olarak da farklı türde cipsolar tercih edilmiştir. Ayrıca kullanılan yapraklar gelin çiçeğimizde bütünlük sağlamıştır.

Tutma yerinde genelde tercih ettiğimiz doğal rafyaya yer verirken kullanılan uygun renkte kurdeleler de gelin çiçeğimizi tamamlayıcı nitelikte olmuştur. Bu gelin çiçeği modelimizi siz değerli okuyucularımıza önerirken özellikle nostalji severlere tavsiyemizdir. Mutlu günler dileriz.

Bu makale Güzeldere Çiçekçilik tarafından yazılmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Nostalji Gelin Çiçeği” için 4 cevap

 1. Makbule diyor ki:

  günlerdir böyle bir şey arıyorum çok teşekkür ederimmm

 2. Kurdelee diyor ki:

  Kurdeleli bir çiçek anca bu kadar iyi olabilirdi

 3. Birsen diyor ki:

  Ellerinize sağlık

 4. Bilge diyor ki:

  Diğerleri kadar olmasa da fazlasıyla etkileyici. Bayıldım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>