gelin-cicegi

Renkli Gelin Çiçeği

Renkli Gelin Çiçeği

Türü: İthal kumaş
Renk: Mor, krem, pembe, kırmızı, turuncu, çok renkli
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, küçük çiçekler, cipso
Tutma Yeri: Kurdele ile sarılı
Ekstra Malzemeler: Organize kurdele

Bazı bayanlar çok renkliliği benimsemektedir. Hayata güzellik katan renklerdir. Renksiz bir hayat ile renklilik arasındaki farkı eski zamanlarda olan siyah beyaz televizyonlar ile şimdilerde kullanılan son teknoloji televizyonlara bakarak anlayabiliriz. İnsanlar renklere anlamlar yüklemiş ve renklerle her şeyi bütünleştirmişlerdir. Dolayısıyla tek renklilikten ziyade çok renkliyseniz bu makalemiz tam size göre.

Bu güz sizlere bahsedeceğimiz model renkli ithal kumaşlarla yapılan ve çok renklilik benimsenerek model oluşturulan renkli gelin çiçeği modelimiz. Bu modelimizde farklı birkaç çiçek türü kullanmamıza rağmen renk olarak çok daha fazlasını kullandık. Esas olarak gül ve tomurcuk üzerine kurulu bu modelimizde aralara serpiştirdiğimiz şakayıklar bukete daha fazla çeşitlilik ve renk katmıştır. Renkli gelin çiçeğinde önemsediğimiz durum çok renkliliği sağlarken karmaşıklıktan ve aşırı yoğunluktan uzak durmak oldu. Renkli gelin çiçeğimizde bol miktarda tomurcuk güller ile küçük fındık güllere yer verilmiştir. Birkaç adet büyük açık gül ve şakayık ile tamamlanan modelimizde araya az miktarda da ortanca serpiştirdik. Renkli gelin çiçeğimize oldukça olumlu yorumlar getirilmiş olup genelde beğeni alınmıştır.

Tutma yeri yapımında kurdele kullandık. Aynı şekilde renkli gelin çiçeğimizde sarkan kurdelelere organize kurdele olarak yer verirken iki renk seçerek uyguladık. Sizler bu renkleri gelin çiçeğimiz içindeki farklı renklere değiştirerek ve kurdelelere az miktarda doğal rafya katarak özgünlüğünüzü sağlamış olabilirsiniz. Renkli gelin çiçeğini renkli hayatı sevenlere tavsiye ediyoruz. Bu modelimizi başta nişan, kına ve düğünde kullanmanızı önerirken ev dekorasyonunuzda da yer açabilecek bir model olduğunu belirtelim. Mutlu günler dileriz.

Bu makale Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Renkli Gelin Çiçeği” için 2 cevap

  1. kadir diyor ki:

    nişanlıma gönderdim çiçeği büyük bi ihtimal alacağız

  2. Birsen diyor ki:

    ortadaki büyük çiçek çok hoş durmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>