sakayik-gelin-cicegi

Şakayık Gelin Çiçeği

Şakayık Gelin Çiçeği

Türü:  İthal kumaş
Renk: Somon, krem, pembe tonları
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, küçük çiçekler, cipso türleri
Tutma Yeri: Kurdele ile sarılı
Ekstra Malzemeler: Tercihe göre doğal rafya, renkli şifon ve saten kurdeleler. Burada organize kurdele kullanılmıştır.

Belki en az gül kadar sevilen çiçektir şakayık. Renkleri kendisine ait özel görünümleriyle canlı çiçek tercihlerinde kendisinden bahsettiren bir modeldir. Aynı şekilde yapay çiçek olarak da ithal edilen çiçekler arasında başı çeken türlerdendir. Renkleri ve ebatları farklı üretilse de genelde el buketlerinde büyük şakayıklar fazlaca tutuluyor.

Şakayık gelin çiçeğimizde isminden de anlaşılacağı üzeri şakayık modeli çiçeklere geniş yer verdik. Pembe tonları ve somon tonlarında kullandığımız şakayıklara yine aynı tonlardaki küçük fındık güllerle destek verdik. Oluşturduğumuz şakayık gelin çiçeği modelinde şakayık ebatlarında krem tonlarında kullandığımız güller ile modeli pekiştirdik. Küçük tomurcuk cipsolar ve farklı ebatlardaki yapraklar ile çeşitlilik kazandırdığımız şakayık gelin çiçeğinde görsellik ön plana çıkarken önemli günlerde kendisini belli ettirecek görünüme ulaşmıştır. Şakayık gelin çiçeği modelimizi özellikle nişan kıyafetlerinde tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra düğün ve kınada da kullanabileceğiniz bu model dekoratif amaçlı oldukça tatlı bir görünüme sahiptir.

Şakayık gelin çiçeği modelimizde tutma yerini organize kurdele ile sararak ve iki renk kurdeleyi sarkıtarak kullandık. Organize kurdelede tercihimiz bordo ve pembeden yana oldu.

Şakayık gelin çiçeğimizi özellikle şakayık severlere tavsiye ediyoruz. Mutlu günler dileriz.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Şakayık Gelin Çiçeği” için 4 cevap

 1. Sema diyor ki:

  şakayık çicek krem rengiyle dahada bi güzelleşmiş gibi geldi bana

 2. kader diyor ki:

  kır düğünü yapmayı planlıyorum bu çiçek yakışacaktır

 3. Birsen diyor ki:

  koyu tonlarla efsane olmuş

 4. Binnaz diyor ki:

  tüm çiçekler daha güzel bu emin olabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>