tali-gelin-cicegi

Tatlı Gelin Çiçeği

Tatlı Gelin Çiçeği

Türü: İthal kumaş
Renk: Mor, krem, pembe tonu, beyaz
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, küçük çiçekler, cipso türleri
Tutma Yeri: Krapon kâğıdı ile sarılı
Ekstra Malzemeler: Tercihe göre doğal rafya, renkli şifon ve saten kurdeleler

Tatlı bir mor tonuyla başlayan buketimize belki de ismini yakıştırışımız bu sebepledir. Tatlı gelin çiçeğimizi özellikle düğün, nişan ve kına gibi özel günlerinizde kullanabileceğiniz gibi dekoratif amaçlı olarak da evinizde kendisine yer bulabilecek bir çiçektir.

Mor renginin bir tonuyla pembe renginin farklı bir tonunu buluşturduğumuz bu çiçekte bahsettiğimiz renklerde tür olarak şakayığı tercih ettik. Kendisine ait güzelliğiyle her bukette kendisini belli eden bir türdür şakayık. Renkleri ve uyumu güzel olan bu çiçeğe krem tonlarında büyük güllere de yer vererek genelde büyük çiçekli bir buket oluşturmuş olduk. Ayrıca küçük fındık güllerden de serpiştirerek krem ve pembe renklerine destek verdik. Ortanca olarak az miktarda beyaz rengi seçtik. Böylece karma ve tatlı bir çiçek olarak tamamladık tatlı gelin çiçeği modelini.

Tatlı gelin çiçeğimizde yapraklar büyüklü küçüklü olacak şekilde seçildi ayrıca içten dışa doğru sarkan yapraklarla doğal bir görünüm elde ettik. Tutma yeri olarak krapon kağıdı sarıp bıraktık. Sizin tercihinize göre renkli kurdeleler ve ya doğal rafya ile sarabiliriz. Mutlu günler dileriz.

Bu yazı Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Tatlı Gelin Çiçeği” için 6 cevap

 1. Sinan diyor ki:

  e ticarete girerken satmayı düşünmüştüm. görsel olarak çok hoş görüüyorlar.

 2. Selam diyor ki:

  bu çiçeklerin yapım malzemeleri genelde tahtakaleden alınıyor. çok maliyeti yok diye biliyorum.

 3. buse diyor ki:

  evlilik telaşında olanlar için tatlı gelin çiçeği 🙂

 4. İremsu diyor ki:

  ismi gibi kendisi de tatlı 🙂

 5. Durdu diyor ki:

  tek kelimeyle mükemmel ya

 6. Nur diyor ki:

  gerçekten ismi gibi çok tatlı bir çiçekmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>