bordo-gelin-taci

Bordo Gelin Tacı

Bordo Gelin Tacı

Türü: İthal kumaş
Renk: Bordo, pembe
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, cipso türleri
Başa Takılma Yeri: Örülmüş halat ip ile yapılı
Ekstra Malzemeler: Tercihinize göre kurdele eklenebilir, ipler uzatılabilir

Kırmızı tonları arasında bordo renginin ayrı bir havası olduğu düşüncesindeyim. Bu sebeple birçok kıyafet ve özellikle özel günlerde giyilen elbiselerde tercih bordodan yana oluyor. Başta nişan ve kına olmak üzere diğer önemli günlerde bordo rengine mutlaka temas etmişizdir. Bu sebeple bizler de bu kıyafetlere uygun olması açısından uyumlu buket, taç ve yaka çiçeklerinin yanında farklı aksesuarlarda da bordo rengini kullanıyoruz.

Bu gün sizlerle paylaşacağımız modelimiz bordo gelin tacı. Bu modelimizde bordo yoğun olarak kullanılarak kısmen pembe rengine yer verdik. Böylelikle uyum içinde kullandığımız renkler güzel bir taç oluşmasına sebep oldu. Bordo renklerinde şakayık ve ortanca modeline yer verdik. Pembe rengi olarak ortanca modeli çiçeklerden kullandık. Orta boy ve küçük boy kullandığımız şakayıklar taç için ideal büyüklüktedir. Özellikle büyük çiçekleri sevmeyenler için ve bordo renginde kombin uyumları için şiddetle tavsiye ediyoruz. İç kısımlarında az miktarda yeşillik kullanarak tamamladığımız bordo gelin tacı modelimiz sizlerin beğenisine çıkmıştır.

Başa takma yeri hasır ipin örülmesi ile yapılmış olup arka kısmında sarkık ipler bırakılmıştır. Buralara uygun renklerde bordo ve pembe olarak ortancalar takılmıştır. Yine örgünün bitip birleştiği yerde ortanca detayı kullanılarak görsellik kuvvetlendirilmiştir. Bordo gelin tacı modelimizi bütün özel günlerinizde kullanabileceğiniz gibi daha sonrasında da aksesuar olarak kullanabilir ve dekorasyon amaçlı evinizde tutabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

Bu yazı Güzeldere Çiçekçilik tarafından yazılmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Bordo Gelin Tacı” için 2 cevap

  1. Sevilay diyor ki:

    çok güzelll, bordo gelin tacınızı çok beğendim, hepsi birbirnden güzelmiş gelin çiçeği modelleriniz ve gelin taçlarınız

  2. Zeynep diyor ki:

    bordo gelin tacınız çok güzel olmuş, gelin taı modelleriniz şahane ama bu ayrı bir güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>