gece-mavisi-gelin-taci

Gece Mavisi Gelin Tacı

Gece Mavisi Gelin Tacı

Türü: İthal kumaş
Renk: Krem, gece mavisi, yeşil
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, küçük çiçekler, cipso türleri
Başa Takılma Yeri: Örülmüş halat ip ile yapılı
Ekstra Malzemeler: Tercihinize göre kurdele eklenebilir, ipler uzatılabilir

Birçok gece kıyafeti ve nişan kıyafetinin rengi gece mavisidir. Kendine has otoriter tonu ve göze hitabı sayesinde her zaman tutulan bir renk olmuştur. Özellikle bu rengi seven bayanlar azımsanamayacak kadar çoktur. Gece mavisi kıyafetler ile uyumlu olması açısından bizde bir taç yapalım düşüncesindeydik ve bunu yaptık. Genel olarak beğeni toplayan tacımız krem ve gece mavisinin muhteşem uyumu ile hem gece mavisi kıyafetlerinizle hem de krem tonundaki kıyafetleriniz ile mükemmel uyum içinde olacaktır. Başta nişan, kına ve düğün olmaz üzere bütün özel günlerinizde ayrıca gündelik yaşantınızda güzel bir ayrıntı olacak bu tacımızı sizlere öneriyoruz.

Gece mavisi gelin tacı modelinde krem ve gece mavisi renginde çiçeklere yer verilirken yeşil olarak yapraklara yer verdik. Gece mavisi rengini kullanırken çiçek seçimimiz ortanca ve küçük güllerden yana oldu. Krem tonunda ise karşınıza papatyalar çıkmaktadır. Bu renklerin uyumları son derece başarılı olup kullandığımız çiçek modelleri de beğeni toplamıştır. Tacımızda başınıza takılacak alan el emeği olup hasır ipler örülmüştür. Arka kısmında birleştirilip gece mavisi ortanca takılarak bütünlük sağlanmıştır. Tacımızın uzantısında ise hasır iplerimiz devam ederek ortanca ve papatyalar ile buluşmuştur.

Gece mavisi gelin tacımızı sizlere önerirken her türlü yorum, öneri ve isteklerinizi paylaşmanızı rica ederiz. Mutlu günler dileriz.

Bu yazı Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>