gelin tacı

Gelin Tacı Renk

Gelin Tacı Renk

Türü: İthal kumaş
Renk: Mor, krem, pembe, mavi
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, cipso türleri
Başa Takılma Yeri: Örülmüş doğal rafya ile yapılı
Ekstra Malzemeler: Kurdele

 

Taç her dönemde önemsenmiştir ve önemsenmeye de devam edecektir. Başımızın üzerinde duracak kadar değere ulaşan taçlar görsel güzellik sunmaktadır. Taçların çiçek bütünlüğü sağlaması ve birlikte kullanımda görsel şölen sunması esas alınmaktadır. Bazen kıyafetler ile bazen bulunduğumuz ortam ile bazen de gelin çiçeği ile uyumu aranmakta olan taçlar her kesimden bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Özel günlerin yanı sıra gündelik yaşamda da kullanılmakta ve talepler sürekli artmaktadır.

 

Bu gün bahsedeceğimiz modelimiz gelin tacı renk. Bu modelimizde dört renk kullanılmıştır. Krem renginde küçük şakayık ve tomurcuk gül, mavi renginde küçük şakayık, mor renginde küçük açık durumda gül ve pembe renginde ortancaları kullandık. Renk bütünlüğünü sağladığımız gelin tacında aynı zamanda da karmaşıklıktan uzak ve şık bir görünümü amaçladık. Aralarda kullandığımız cipso türleri ve yapraklar ile gelin tacımıza ayrı bir hava kattık.

 

Gelin tacı renk modelimizin başa takılan kısmını doğal rafyayı örerek oluşturduk. Doğallıktan esinlendiğimiz ve açık tondaki rengi kullanmak istediğimizde buna en güzel şekilde doğal rafya karşılık verdi. Gelin tacına uyumlu renklerle kullandığımı organize türü kurdeleler de gelin tacını tamamlamaktadır. Bu modelimizi özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

 

Bu makale Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

 

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Gelin Tacı Renk” için 8 cevap

 1. Zeynep diyor ki:

  Gelin tacınız çok güzel olmuş, sizi zevkle takip ediyorum.

 2. Filiz diyor ki:

  Buradaki gelin tacı modeliniz çok şık görünüyor, çekimlerde çok iyi çıkmış. Bu modelinizi almayı düşünüyorum.

 3. Sevim diyor ki:

  Gelin tacı modelinizi çok beğendim. Renkleri çok güzel ve kır düğününe çok uygun. Önceden görseydim kesinlikle bunu sipariş ederdim.

 4. Aysel diyor ki:

  çok güzel gelin tacınız , çok beğendim bunu set olarakta gelin çiçeği modellerine göre daha güzelmiş

 5. Sevda diyor ki:

  Bu renkler muhteşem görünüyor , gelin tacı modelleriniz arasında en beğendiğim modeliniz bu , diğer gelin çiçeği modellerinizi de beğendim

 6. Hazal diyor ki:

  çok başarılı buldum gelin tacınızı, gelin çiçeği modellerinizi de severek takip ediyorum , yapanların ellerine sağlık

 7. Fidan diyor ki:

  Çok güzeller, gelin tacınızı çok beğendim. Pembe ve diğer renkleriyle mükemmel uyum sağlamış.

 8. Nazan diyor ki:

  Çok güzel olmuş gelin tacı olarak en beğendiğim modeliniz bu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>