mor-gelin-taci

Mor Gelin Tacı

Mor Gelin Tacı

Türü: İthal kumaş
Renk: Mor, krem
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, cipso türleri
Başa Takılma Yeri: Saten kurdele ile kaplı plastik taç
Ekstra Malzemeler: Saten ve organize türü kurdele

Her tonuyla büyük bir beğeni toplayan mor rengi kendini her ortamda göstermektedir. Genelde ilk tercihler arasına giren mor rengi aksesuardan mobilyaya kıyafetten duvar rengine kadar hemen hemen her alanda kendine yer bulmaktadır. Bu sebeple bizler de mor rengine ağırlık verip çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özel günlerde tercih edilebilmesi için gelin çiçekleri ve aksesuarları yapıyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bu gün sizlerle paylaşacağımız model mor gelin tacı. İsminden de anlaşılacağı üzere mor tonlarına ağırlık vererek arka planda da krem rengini ve tonlarını kullanarak modelimizi oluşturduk. Mor gelin tacımızda şakayık, gül ve ortanca modeli çiçeklere yerdik. Mor ve krem renklerinde şakayık kullandık. Yine çok açık krem olarak gül modelini kullandık. Aralara serpiştirdiğimiz ortancalar ve tomurcuklar gelin tacımızı tamamlar özelliktedir. Yeşillik ve cipsolar ise gelin tacımıza ayrı bir hava katmıştır.

Mor gelin tacımızın başa takılan yerinde plastik taç kullanılmıştır. Bu tacın üzeri mor saten kurdele ile sarılarak taca uyumlu hale getirilmiştir. Tacımızın arka kısmını ise mor saten kurdele ve organize krem kurdele ile bağlanarak görsellik katılmıştır. Mor gelin tacımızın yuvarlak kısmında yer yer ortancaları kullanarak bütünlük ve tamamlayıcılık sağlanmıştır.

Mor gelin tacı modelimizi başta nişan, kına ve düğün gibi özel günlerde tercih edebilirsiniz. Yine aynı şekilde gündelik yaşantınızda da saç aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

Bu yazı Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Mor Gelin Tacı” için 2 cevap

  1. Sena diyor ki:

    Mor rengini çok seviyorum ama beyaz ile olursa çok tatlış oluyor

  2. Nurten diyor ki:

    Mor rengini çok seviyorum buradaki gelin tacınız çok şık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>