pembe-gelin-taci

Pembem Gelin Tacı

Pembem Gelin Tacı

Türü: İthal kumaş
Renk: Pembe, krem
Ara Malzemeler: Bir miktar farklı ebatlarda yaprak, cipso türleri
Başa Takılma Yeri: Hasır ip ile kaplı plastik taç
Ekstra Malzemeler: Hasır ip, tercihe göre kurdele eklenebilir

Renkler hayatı şenlendirir. Eskiden siyah beyaz televizyonlar vardı daha sonralarda bunun yerini renkli televizyonlar aldı. Şimdilerde ise çok daha renkli televizyonlar evlerimizde. Bu basit türde teknolojik üründe bile rengin önemini görebiliriz. Yine aynı şekilde renkler hayatın her anına eşlik eder ve hayata anlamlar katar. Renkler çoğu zaman dillenir ve duygularımızı ifade eder. Bayanlar açısından apayrı değerlidir renkler ve çoğu bayan renkler arasından pembeye düşkündür. Bizlerde bu sebeple pembe çalışmalar yapıyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bu gün sizlerle paylaşacağımız modelimiz pembem gelin tacı. İsminden de anlaşıldığı gibi ağırlıkta pembenin kullanıldığı zeminde ise krem rengine yer verildiği görülmektedir. Pembe renginde küçük şakayığa ve tomurcuklara yer verdik. Krem renginde ise küçük gül ve tomurcukları kullandık. Pembe rengi ve krem renginin muhteşem uyumuyla kullandığımız çiçek modellerimiz taca görsellik katarken genelde beğeni toplamaktadır. Bu modelimizi başta düğün, nişan ve kına gibi özel günlerinizde kullanabileceğiniz gibi günlük hayatınızda da sizlere en güzel şekilde eşlik edebilecek şekildedir. Aralara kullandığımız cipsolar ve yapraklar pembe gelin tacımızı tamamlamıştır.

Pembe gelin tacımızda başa takılan kısımda plastik taç üzerine sarılmış hasır ipi görebilirsiniz. Bu şekilde modelimizde güzel bir görünüm oluşmuştur. Sizler ekstra kurdele türleri ekleyerek görselliği kuvvetlendirebilir ve kendinize özgünlük katabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

Bu makale Güzeldere Çiçekçilik tarafından hazırlanmıştır.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

“Pembem Gelin Tacı” için 3 cevap

  1. Büşranur diyor ki:

    Kolay gelsin. Gelin çiçekleriniz oldukça güzel ve çeşitleri var ama taç olarak az sanırım daha yeni siteniz artacaktır diye düşünüyorum. Diğer iletişim yerlerinizde daha fazla model vardı fiyatlarınızda gayet uygundu. Yapanların ellerine sağlık.

  2. Hasibe diyor ki:

    Gelin tacınız çok güzel ama arak tarafta kullandığınız dekoratif eşylarda çok güzelmiş

  3. Zekiye diyor ki:

    pembe rengi çok güzel, buradaki gelin tacınız şahane olmuş gayet güzel, buna uygun gelin çiçeği modellerinize de bakacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>