ilk-buluşma

İlk Buluşmanın Püf Noktaları

İlk Buluşmanın Püf Noktaları

İnternetin hayatımıza girmesinden sonra sosyal ağlarda arkadaş arayan binlerce insan aradığı kişiyle ciddi düşünmeye başladığında reel hayatta buluşmak ve daha yakından birbirlerini tanımak ilk-buluşmaisterler. İnternet ortamında kurulan arkadaşlıklar derinleştikçe ikinci aşamada bu arkadaşlıkları gerçek hayatta daha da derinleştirmek İhtiyacı doğar. Sosyal ağlarda edindiğiniz ve ciddi düşündüğünüz karşı cins arkadaşlarınızla reel hayatta ilk kez buluşacaksınız bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor, çünkü hem sizin karşı tarafa iyi bir izlenim bırakmanız gerekiyor hem de karşı tarafın Sizde iyi bir izlenim bırakması gerekiyor.

İlişkilerde İlk Buluşma

Belki aylardır Belki de yıllardır internette konuşmuş olduğunuz ve büyük bir samimiyet ortamı oluşturduğunuz arkadaşınızı gerçek hayatta daha da iyi tanımak için ilk buluşmayı ayarladığınızda büyük bir heyecan içine girersiniz. Bütün amacınız karşıda iyi bir izlenim bırakmak olacaktır. Karşı tarafın da Bütün amacı Sizde iyi bir izlenim bırakmak olacaktır. Pekiyi ilk buluşmanın iyi bir izlenimi karşılıklı olarak bırakması için nasıl olması gereklidir. Makalemizi takip ederek ilişkiler kategorisinin en önemli konularından biri olan ilk buluşma hakkında püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

İlk Buluşmanın Püf Noktaları

Öncelikle buluşmaya gitmeden önce çok güzel ve kusursuz bir makyaj yapmanız ve doğal güzelliğinizi daha çok ön plana taşımanız gerekiyor. Her ne kadar internet ortamında aylardır büyük bir samimiyet havası içinde belki de çok özel Bilgilerinizi Paylaştığınız bir ortam yaratmış olsanız da bu ortam gerçek hayatta desteklenmesi gerekiyor. Bunun için şık giyinmek temiz ve bakımlı olmak mutlaka gerekli. Ayrıca belirlenen saatten birkaç dakika daha erken buluşacağımız noktaya gitmenizi de büyük bir önemi var. Eğer bir erkeksiniz ve bir kadınla ilk kez buluşacaksınız ilk buluşmanın püf noktaları arasında erkekler için şık giyim Güler yüz esprili tavır ön planda olacaktır.

Kadınlar Ne İsterbir-kadın-ne-ister

Kadınlar doğal olan ve yalan söylemeyen erkekleri daha çok ciddiye alırlar. Ayrıca erkeğin esprili olması da kadın tarafından daha çok sevilmesine yardımcı olur. Fakat hem erkek hem de kadının bütün özel alanlarını birbirlerini açmaları hiçbir ilişki için yararlı değildir. İnsanlar kendilerine Has özel bölgeler bırakmalı ve hiçbir insanın bu bölgeleri girişine izin vermemelidir. Sizde ilk buluşmada gizemli alanlarınızın olduğunu karşı tarafa yansıtarak daha ilgi çekici olabilirsin. Kadınların ilk aradığı şey olan güveni karşı tarafa kusursuz ve yalansız bir şekilde aktarmayı başardığınızda sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>