mide-kelepcesi

Mide Kelepçesi Nedir

Mide Kelepçesi Nedir

Zayıflamak amacıyla uzun yıllar uyguladıkları diyet programları işe yaramadığında veya belli bir miktar kilo verildikten sonra yeniden kilo alımı söz konusu olduğunda mide kelepçesi tek çıkar yol olarak görülebilmektedir. Besinleri parçalayan ve Vücudumuza enerji vermek üzere kana karıştıran bol asitli bir organ olan midemiz kelepçe ile bağlandığında iştahınız kesilir ve yediklerinizi kusmaya başlayabilirsiniz. Bu da vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi artık alamaması veya çok az alması anlamına gelir, verilecek olan yardımcı ilaçlarla birlikte Vitamin mineral mide-kelepcesiprotein takviyesi sağlanacağı için mide kelepçesi takan insanlarda Vitamin mineral protein kaybı söz konusu olmayabilir. Ancak enerji vermek amacıyla Yediğimiz besinleri mide kelepçesi taktırdıktan sonra keyfimize göre bolca tüketemeyeceğimiz için vücudumuz daha az enerji almaya başlar. Vücut İhtiyacı olan enerjiyi vücudun depolanmış merkezlerinden karşılamaya çalışır. Böylece bünyemiz yavaş yavaş kilo vermeye başlar. Mide kelepçesi taktıran insanların kilo verme süreci çok hızlıdır. 3 ay gibi kısa bir sürede 30 kilogram zayıflayan insan sayısı çok fazladır. Mide kelepçesi taktırdıktan 10 ay sonra hemen hemen yarı yarıya inen aşırı kilolu İnsanlar hayatlarında bambaşka bir sayfa açarlar. Fakat mide kelepçesini Her insan kullanamaz. Mide rahatsızlığı olan mide ülseri olan reflü hastalığı olan insanlar mide kelepçesi takamaz, mide kelepçesini takmak için midenin sağlam olması gereklidir

Mide Kelepçesi Riskleri Nelerdir

Mide kelepçesini sağlıklı bulan şişman insanlar ve mide kelepçesini taktırmayı son çare olarak düşünen İnsanların bu düşünceye katılmalarının en büyük nedeni aşırı kiloların sağlıklarını bozması ve çeşitli hastalıkların belirli bir yaştan sonra yavaş yavaş ortaya çıkması nedeniyledir. Son çare olarak düşünülen mide kelepçesi taktıran insanların olası ters tepkilere de hazırlıklı olması gerekir. Mide kelepçesi komşu organlara yapışarak onlara hasar verebilir. Bu durumda geri dönüşümü kolay olmayan yeni hastalıklarla mücadele etmek söz konusu olabilir. Bu nedenle mide kelepçesi taktırmak Riskli midir sorusunu soranlara mide kelepçesinin riskli olduğunu Fakat çok çabuk kilo verdirdiğini ve aşırı kiloların hayatı tehdit ettiği noktalarda mide kelepçesinin düşünülmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Admin

Admin

DüğünHanem.com adresimize hoşgeldiniz. Sitemizde el emeği göz nuru kendi yapımımız gelin çiçeklerini, gelin taclarını, damat yaka çiçeklerini, nişan tepsilerini, kapı süsleri modellerini görebilirsiniz. Ayrıca moda, dekorasyon, sağlık, kadın gibi konularda yüzlerce faydalı makaleye ulaşabilirsiniz. Sizler de yazılarımıza yorum yaparak ve sosyal ağlarda bizi takip ederek bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

/h1>

/h2>